Zarząd Towarzystwa Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22:

Prezes:

Jagoda Kołodziejczuk — asystent sędziego w wydziale karnym, entuzjastka nauk sądowych zarówno w rozumieniu akademickim jak i popkulturowym, z zamiłowania badacz-amator historii zabójstw masowych XX wieku. Absolwentka studiów prawniczych na Uniwersytecie Warszawskim. W Zarządzie Towarzystwa Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22 pełni rolę Prezesa od 2020 roku, uczestniczyła w projekcie Akademia Paragrafu jako autor publikacji, redaktor i tutor, oprócz tego prowadzi również spotkania kryminalistyczne, wykłady oraz warsztaty.

Wiceprezes:

Piotr Modzelewski —  adwokat, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Wiceprezes Towarzystwa Paragraf 22. Interesuje się ciężką muzyką gitarową, grami komputerowymi i literaturą fantastycznonaukową. Członek Zarządu Towarzystwa Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych od początku jego istnienia, a w 2020 r. jego Wiceprezes. Angażuje się przede wszystkim w działalność edukacyjną i naukową Towarzystwa, obecnie jako redaktor, autor i wykładowca w Akademii Paragrafu.

Członkowie zarządu:

Oliwia Sentysz —  aplikant adwokacki w Izbie Adwokackiej w Warszawie, pasjonatka prawa karnego i kryminalistyki – w szczególności prawa dowodowego. Swoje zainteresowania odkryła na WPiA Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie zawodowo zajmuje się sprawami związanymi z przestępczością zorganizowaną i gospodarczą. Doświadczenie zdobywała w Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, gdzie pracowała podczas studiów i na początku aplikacji. Poza prawem jest wielbicielką literatury faktu, dobrej kuchni, a w wolnych chwilach jako instruktor uczy tańca towarzyskiego.

Anna Winczakiewicz — absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UW oraz prawa karnego gospodarczego i skarbowego UJ. Od kilku lat adwokat, prowadzi własną kancelarię specjalizującą się w prawie karnym i prawie pracy. Do jej zainteresowań naukowych należy zagadnienie pomyłek wymiaru sprawiedliwości, przestępstw seksualnych oraz nieszczęśliwego wypadku jako przyczyny śmierci. Jest jednym z członków-założycieli Towarzystwa Paragraf 22, od początku działa w Zarządzie. W stowarzyszeniu występuje jako przewodnik w trakcie spacerów kryminalnych, prowadzi wykłady o tematyce prawnej i kryminalistycznej, bierze udział i koordynuje projekty realizowane w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich, w tym Akademię Paragrafu. Prywatnie miłośniczka kotów, kina europejskiego oraz podróży, szczególnie tych górskich.