Twoje życie to tabelki w Excelu, krawaty i spotkania, a po godzinach… nadgodziny? Nie masz pomysłu na integrację? Chcesz sprawdzić swój zespół w nietypowych warunkach, rozbudować zdolności pracy w grupie, nie rezygnując przy tym z dobrej zabawy? Zorganizuj z nami warsztaty kryminalistyczne i poczuj się jak Sherlock Holmes, porucznik Colombo lub Horatio Caine na tropie tajemniczych zbrodni!

Kim jesteśmy? 

 

Paragraf 22 to zespół młodych, a jednocześnie doświadczonych pasjonatów kryminalistyki. Specjalistyczną wiedzę wykorzystujemy w swojej codziennej pracy, co przekłada się na odwzorowanie realiów najlepiej, jak się da. Od kilku lat z powodzeniem realizujemy warsztaty związane z rozwiązywaniem kryminalnych zagadek. Jesteśmy przekonani, że silny zespół pracuje o wiele efektywniej, dlatego stawiamy na team-building i rozwój kompetencji miękkich. 

 

Co oferujemy? 

 

Tworzymy od podstaw scenariusz zdarzenia kryminalnego i organizujemy oględziny miejsca zdarzenia z użyciem profesjonalnych narzędzi. Z kolei uczestnicy warsztatów wcielają się w rolę śledczych i mają okazję na własnej skórze sprawdzić jak wyglądają czynności operacyjno-śledcze.

 

 Czekają na Was między innymi:

  • Zabezpieczanie śladów na miejscu zdarzenia przy użyciu sprzętu używanego przez Policję,

  • Przesłuchanie i przeszukanie świadków zdarzenia,

  • Profesjonalna walizka kryminalistyczna, a w niej proszki, folie daktyloskopijne, gips traseologiczny, latarki UV, luminol, zestaw do pobierania materiału biologicznego i inne gadżety.

 

Warsztaty, które tworzymy poprawiają umięjętności współpracy w grupie, organizacji i delegowania zadań, a także rozwiązywania problemów. Poza walorami merytorycznymi, zajęcia spełniają również funkcję zaawansowanych spotkań integracyjnych, a ich poziom i aspekty rozrywkowe zawsze są odpowiednio spersonalizowane. 

 

W ciągu ostatnich czterech lat zaufali nam:

  • Fundacja Ernst & Young, 

  • Uniwersytet SWPS, 

  • Centrum Nauk Sądowych UW, 

  • Miasto Stołeczne Warszawa,

  • Niezależne Zrzeszenie Studentów UW,

  • Licea Ogólnokształcące na terenie całej Polski,

i wiele, wiele innych! 

 

Propozycję przygotowujemy w oparciu o indywidualne oczekiwania zamawiającego: czas trwania wydarzenia, liczbę osób i ogólny charakter spotkania. Każde warsztaty są unikatowe, co gwarantuje pełną satysfakcję uczestników.

 

Czekamy na zgłoszenia! 

 

Rezerwuj termin: [email protected]

 

Interesuje Cię coś innego?

Oferujemy liczne warsztaty, zajęcia dydaktyczne i konsultacje z zakresu prawa i kryminalistyki. Jeśli chciałbyś skorzystać z naszych usług - napisz do nas na [email protected]