Informujemy o zapisach ciągłych na porady prawne Towarzystwa Paragraf 22!

Trwają zapisy internetowe na poradnictwo prawne świadczone w systemie ciągłym!

Nie wiesz, jak poradzić sobie z problemem prawnym? Nie możesz pozwolić sobie na skorzystanie z profesjonalnej pomocy radcy prawnego? Chcesz skonsultować kwestię związaną z przepisami?

Zapewne kojarzysz, że dotychczas bezpłatnej pomocy prawnej udzielaliśmy głównie w wybranych terminach w ramach Dni Porad Prawnych i Obywatelskich. Nie wszyscy jednak wiedzą, że poradnictwo prawne działa u nas także w systemie ciągłym. Na czym to polega?

W ramach poradnictwa prawnego prowadzonego przez Towarzystwo Paragraf 22 każdy zainteresowany może uzyskać bezpłatną pomoc prawną dotyczącą zagadnień z zakresu prawa karnego, cywilnego i administracyjnego. Porady nie obejmują prawa podatkowego, handlowego i zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Porad udzielają doświadczeni studenci wydziałów prawa i administracji najlepszych polskich uczelni, zaś nadzór merytoryczny sprawują prawnicy – adwokaci, prokuratorzy, aplikanci, pracownicy sądów. Pomocy prawnej udzielamy w siedzibie Towarzystwa przy ul. Noakowskiego 1019 w Warszawie.

Aby skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej wypełnij dane w formularzu zapisów: https://goo.gl/zFvHCy, a skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia dogodnego terminu spotkania. Zapraszamy także do kontaktu mailowego pod adresem [email protected] w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Poradnia prawna jest realizowana jako część projektu „Paragraf bliżej ludzi: kierunek bezpieczeństwo” prowadzonego przez Towazystwo Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22, a współfinansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu „Aktywne obywatelstwo”, organizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

ZAPRASZAMY!

Publikacja jest częścią projektu "Paragraf bliżej ludzi: kierunek bezpieczeństwo", współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich