Dzień bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich

13 maja 2017 r. Towarzystwo Inicjatyw Prawnym i Kryminalistycznych Paragraf 22 oferuje możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich.

Kiedy?

13 maja 2017 roku, w godzinach 10:00 – 18:00.

Gdzie?

W siedzibie Towarzystwa Inicjatyw Prawnych i Kryminalistycznych Paragraf 22 ul. Noakowskiego 10 lok. 19, Warszawa.

Co?

Porady prawne i obywatelskie dotyczą zagadnień z zakresu prawa karnego, cywilnego i administracyjnego. Porady nie obejmują prawa podatkowego, handlowego i prowadzenia działalności gospodarczej.

Dla kogo?

Dla każdej zapisanej osoby niezamożnej, która nie korzysta z pomocy profesjonalnego pełnomocnika. Szczególnie zapraszamy osoby narażone na zagrożenia i wykluczenie od pomocy prawnej, tj. młodzież oraz seniorów.

Zapisy?

Zgłoszenia przez formularz zamieszczony tutaj:

a także pod numerem telefonu: +48 575 122 312 (zgłoszenia telefoniczne przyjmowanie w dniach poniedziałek – piątek w godzinach 10 - 16)

Uwaga!

Liczba miejsc ograniczona z uwagi na zakreślone ramy czasowe wydarzenia. Uzyskanie bezpłatnej porady prawnej możliwe będzie wyłącznie po uprzednim umówieniu spotkania i telefonicznym potwierdzeniu jego terminu. Prosimy również o zapoznanie się z Regulaminem Poradni, dostępnym pod tym adresem.

ZAPRASZAMY!

Publikacja jest częścią projektu "Paragraf bliżej ludzi: kierunek bezpieczeństwo", współfinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich